یک روز با هانتا

در خانه هوشمند با تعریف سناریو صبحگاهی ،حتی در یک روز شلوغ کاری می توانید مطمئن باشید که بدون نیاز به اینکه نگران انجام کارهای روزمره مثل درست کردن چایی یا قهوه ، کنار زدن پرده ها یا آماده کردن حمام و جکوزی باشید می توانید یک روز عالی و لذت بخش را با یک صبح پرانرژی شروع کنید.

ساعت 7 صبح

خاموش کردن تجهیزات آشپزخانه هوشمند مانند قهوه جوش و چای ساز از راه دور و فقط با لمس یک دکمه روی گوشی موبایل- ارسال گزارش های ورود و خروج افراد و خصوصا کودکان و سالمندان که کنترل تردد آنها مهم است. تعریف سناریو امنیت با سطح متوسط برای جلوگیری از ورود سارقین و مجرمین شاید اونقدر عجله داشتید که مطمین نیستید کلید منزل را همراه خود برداشتید یا نه... اما در یک خانه هوشمند با نصب یک قفل دیجیتالی لوکس و زیبا می توانید با خیال راحت درب خانه را ببندید و مطمئن باشید که اولا درب به صورت اتومات قفل می شود و در هنگام برگشت هم به هیچ کلید و وسیله فیزیکی دیگری نیاز ندارید و فقط با اثر انگشت تان می توانید قفل درب اثر انگشتی را باز کنید.

ساعت 8 صبح
سناریو خروج از منزل

آبیاری هوشمند یا آبیاری اتوماتیک برای باغچه ها یا گلدان های داخل آپارتمان-تعریف سیستم های کمک رسانی در اتفاقات خاص در خانه هوشمند ، مانند اعلام حمله های قلبی ، حمله های صرع و … تعریف شده برای افراد بیمار یا سالمندان خانه و اعلام وضعیت اورژانسی به سایر ساکنین خانه،ایجاد و تعریف سناریو خریدمورد احتیاج منزل و دریافت در ساعت مقرر.

ساعت 11 صبح
آبیاری هوشمند

تعریف سناریو گرم کردن غذا برای کودک و سالمندان داخل منزل-تعریف سطح های مختلف دسترسی برای ساکنین یا افرادی که به خانه رفت و آمد می کنند.

ساعت 1 بعدازظهر
Dec 23

تعریف سناریو استراحت میان روز-قطع شدن کلیه سوکت ها ی برق-تعریف گرمایش و سرمایش مناسب فصل-مدیریت مصرف انرژی در زمان های پیک مصرف

ساعت 2 بعدازظهر
سناریو استراحت

با نزدیک شدن شما به خانه هوشمند ، سیستم فراخوانی آسانسور ، ورود و نزدیک شدن شما به خانه را تشخیص می دهد و کابین آسانسور دقیقا مقابل پارکینگ و محل ورود شما قرار می گیرد ، چای ساز یا قهوه جوش شروع به فعالیت می کنند و تا زمان رسیدن شما یک نوشیدنی گرم برای شما آماده می کند ، سیستم روشنایی هوشمند در طول مسیر روشنایی لازم را برای شما فراهم می کند ، سیستم سرمایشی و گرمایشی دقیقا مطابق با نیاز شما و دمای محیطی شروع به فعالیت می کند و خلاصه تمامی شرایط برای آسایش شما در خانه هوشمند فراهم می شود.

ساعت 4 بعد از ظهر

تعریف روشنایی مناسب-بسته شدن پرده و مناسب سازی نور محیط

ساعت 7 غروب

تعریف سناریو خواب برای اتاق کودک و سالمند - شما می توانید تمامی شرایط محیطی را برای زمان استراحت و مطالعه خودتان ایجاد کنید . به کمک دیمر لامپ میزان روشنایی لامپ ها در اتاق یا سالن پذیرایی خانه شما دقیقا مطابق با نیاز چشم برای مطالعه یا استراحت تنظیم میشود.

ساعت 9 شب

خاموش کردن تمامی روشنایی ها-تعریف سناریو امنیت( این تجهیزات امنیتی هوشمند شامل سنسورهای تشخیص حرکت ، دوربین های مدار بسته و… است که به سرعت و با دقت حضور افراد ناشناس را در خانه یا حتی محیط اطراف ساختمان تشخیص میدهند و صاحب خانه را مطلع می کنند و اقدامات لازم برای جلوگیری از ورود افراد غیر مجاز به داخل خانه را انجام میدهند).

ساعت 11 شب