چرا هـــانتــــا ؟ایجاد ساختمان‌های بلند مرتبه و تجهیز آن‌ها به سیستم هوشمند قضیه‌ای بودکه به تدریج درصدر مباحث مهندسین و مشاورین و پیمانکاران وارد شد و مورد بررسی قرار گرفت. عدم آگاهی مردم از این تکنولوژی و همچنین کسانی که در امر ساختمان و تجهیزآن فعالیت دارند باعث شد این روند به کندی و با سرعت کمی صورت پذیرد، اما از طرفی میل سیری ناپذیر به تکنولوژی باعث شد امروزه با شناخت بهتری به سمت توسعه و تجهیز ساختمان‌ها در زمینه هوشمند سازی پیش رویم.

چرا هـــانتــــا

با گسترش روز افزون علم و آشنایی بیشتر مردم بافن‌آوری‌های روز دنیا ،صرفه‌جویی در مصرف انرژی و ایجاد آسایش و استفاده از سایر امکانات ضرورت بکارگیری این تکنولوژی در زندگی بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گرفته است.

"از کاربردی ترین و ملموس ترین ویژگی هوشمندسازی هانتا همان بس که هر کاربری اعم از افراد حرفه ای و غیر حرفه ای با کمترین مقدار آشنایی به راحتی می تواند ارتباط برقرار کرده و دستورات و خدمات مورد نیاز خود را مطالبه نماید، حتی در مورد افراد کهنسال و یا کودکان می توان سهولت استفاده از سیستم هوشمند هانتا را تجربه نمود."

هانتا برای پیشبرد همین اهداف و ایجاد امکانات رفاهی بیشتر نسبت به بومی سازی این تکنولوژی قدم در این راه گذاشته است. هوشمندسازی با محصولات هانتا هزینه کمتر و بازگشت هزینه در مدت زمان کوتاه را در پی خواهد داشت.

نصب و راه اندازی بسیار ساده وآسان و نیز اضافه نمودن این تجهیزات در هر مرحله از ساخت بدون محدودیت و صرفه جویی در هزینه و مصرف انواع انرژی، دیگر دلایل هوشمندسازی با هانتاست. با ما می توانید هوشمند سازی را به صورت اختصاصی برای پروژه مورد نظر خود تعریف کنید و ملزومات مورد نیاز خود را مطابق هر آنچه تشخیص می دهید در پروژه لحاظ نمایید، به طور کامل دستورات هوشمندسازی شما تطابق پذیر خواهد بود. این یعنی انعطاف پذیری سیستم وهوشمندسازی اختصاصی برای هر مصرف کننده که به صورت انحصاری دراختیار خواهد داشت.

بومی بودن هانتا سبب گردیده پشتیبانی 24 ساعته در اختیار کاربر عزیز ایرانی قرارگیرد ، همانطور که در پیش از این هم اشاره شد که نصب و راه اندازی سیستم بسیار ساده و آسان است در نتیجه عیب یابی نیز به همان صورت ساده وسریع انجام می پذیرد و باعث گردیده ما نیز در این مجموعه خدمات خود را 24 ساعته در اختیار مشتریان قرار دهیم. قابل ذکر است حتی با یک فرد کمتر آشنا هم میتوان اشکالات به وجود آمده را برطرف نمودو نیاز به حضورکارشناس سیستم هوشمند سازی نمی باشد، این یعنی صرفه جویی در هزینه و وقت شما همراه ایرانی هانتا.

امیدواریم بتوانیم هر روز با هوشمندانه ترین حالت هوشمندسازی در کنار شما آرامش و آسایش را تجربه کنیم.

هانتا هر روز با توجه به نیاز روز و با تکیه بر تکنولوژی روز، به روز رسانی می شود، پیشنهاد شما منجر به معرفی تکنولوژی به روز تری از طرف ما خواهد بود. ما نگران تأمین قطعات خود با توجه به مشکلات ارز و واردات نیستیم و به تبع آن نوسانات قیمت ارز تأثیری در فعالیت و خدمات ما نخواهد داشت.